Dziś jest: sobota, 18 maja 2024r. Godzina: 21:51 Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do Newslettera.
Wpisz swój adres e-mail i naciśnij przycisk Zapisz.

Pole wymagane

Zadaj pytanie Wójtowi

Jakub Danielewicz

wójt Gminy Unisław

Lista pytań

A A A Remis na inaugurację w Unisławiu

W inauguracyjnym meczu I Ligi Futsalu, przed własną publicznością Unisław Team PBDI zremisował z Unikatem Osiek 2:2.

Wielki mecz rozpoczął się od występu zespołu tanecznego „No Name Crew” z Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu. Następnie kibiców, którzy wypełnili halę co do ostatniego miejsca przywitał wójt Jakub Danielewicz. W pierwszej połowie to goście częściej zagrażali bramce gospodarzy, jednak prowadzenie objął Unisław. Osiek zdołał wyrównać jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie role się odmieniły. Unisław przeważał, lecz cios jako pierwsi zadali goście. Na szczęście po dobrze rozegranym stałym fragmencie gospodarze wyrównali i mecz zakończył się podziałem punktów, z którego nikt nie jest zadowolony. Dziękujemy kibicom za doping i tak liczne przybycie. W III kolejce Unisław Team PBDI zagra z niepokonanym w tym sezonie FC Toruń. Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 14.00 na hali przy ul. Św. Józefa w Toruniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!