Dziś jest: sobota, 18 maja 2024r. Godzina: 23:52 Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do Newslettera.
Wpisz swój adres e-mail i naciśnij przycisk Zapisz.

Pole wymagane

Zadaj pytanie Wójtowi

Jakub Danielewicz

wójt Gminy Unisław

Lista pytań

A A A Udane nocne kopanie piłki

Znamy tegorocznych zwycięzców II Turnieju Nocnego w Piłkę Nożną o Puchar Wójta. Turniej odbył się pod hasłem: „ STOP WULGARYZMOM NA OBIEKTACH SPORTOWYCH”.

8 maja na „Orliku” w Unisławiu rozegrano II Turniej Nocny w Piłkę Nożną o Puchar Wójta. Rozgrywki zaplanowano z okazji obchodów 71 rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem. W zmaganiach udział wzięło 7 drużyn z terenu naszej gminy ( Grzybno, Unislavia, FC Stablewice, Szeryf Team Bruki, RKS HUWDU, Czterdziestki, Szesnastki). Drużyny grały w dwóch grupach. Z grupy do półfinału wychodziły dwie drużyny. W meczu o III miejsce spotkały się Czterdziestki – RKS HUWDU (7:2), natomiast w meczu  finałowym Unislavia – Szeryf Team Bruki (3:1).

I miejsce i Puchar Wójta Gminy Unisław zdobyła Unislavia, II miejsce  i Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Unisław zajął zespół Szeryf Team Bruki,  III miejsce zdobyły Czterdziestki, które otrzymały Puchar Przewodniczącego Gminnej Rady Sportu. Zwycięskie zespoły zostały również udekorowane pamiątkowymi medalami. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zawodnikom przypadły też nagrody indywidualne: Rafał Szatkowski – Król Strzelców (Unislavia), Mateusz Komur -  Najlepszy Zawodnik Turnieju (Szeryf Team Bruki), Tomasz Seraficki – Najlepszy Bramkarz (Unislavia), Mikołaj Wojciechowski - Najkulturalniejszy Zawodnik Turnieju RKS HUWDU.

- Wszystkim uczestnikom, a w szczególności zawodnikom dziękuję za odpowiednie zachowanie i grę fair play – mówi Mariusz Krzemiński współorganizator zawodów.