Dziś jest: piątek, 20 września 2024r. Godzina: 15:16 Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do Newslettera.
Wpisz swój adres e-mail i naciśnij przycisk Zapisz.

Pole wymagane

Zadaj pytanie Wójtowi

Jakub Danielewicz

wójt Gminy Unisław

Lista pytań

A A A IX Półmaraton Unisławski i Dziesiątka Unisławska - wyniki

W dniu 30 czerwca 2012 r. z okazji Dni Unisławia został zorganizowany IX Półmaraton Unisławski oraz bieg towarzyszący na dystansie 10 km - Dziesiątka Unisławska.

W zawodach wystartowało 414 zawodników, w tym 280 na dystansie 21,1 km oraz 134 na dystansie 10 km.

W IX Półmaratonie Unisławskim w klasyfikacji generalnej mężczyzn zwycięzcą z czasem 01:11:41 został Sergii Okseniuk z Ukrainy, natomiast w klasyfikacji generalnej kobiet z czasem 01:26:45 zwyciężyła Oleha Petrova z Ukrainy.

Zwycięzcą Dziesiątki Unisławskiej w klasyfikacji generalnej mężczyzn z czasem 00:35:51 został Bartosz Wiligalski z Pigży, a klasyfikacji generalnej kobiet Elżbieta Jarosz z Wrocławia z czasem 00:40:07.

Najlepszym zawodnikiem uczestniczącym w półmaratonie z terenu gminy Unisław został Wojciech Sowa, który z czasem 01:45:33 zajął 34 miejsce w klasyfikacji generalnej. Najlepszą kobietą z terenu gminy Unisław w półmaratonie była Emilia Weiland pokonując dystans 21,1 km w czasie 02.23:45 zajmując 31 miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet.